Program dag for dag

  • TIRSDAG 4. JULI

    12.00 5-rytmer
    Verksted med Loan TP Hoang
    13.00 Verksted:
    Den demokratiske lekeplassen
    14.00 Barnemiddag i Barnelavvoen
    20.00 Åpningsfest med visning av filmen:
    Karlsøy, mellom geiter, rock og Muhammed.
    22.00 Konsert med Ulf med Troillungan
    23.00 Klubb Ørnebror
    på festivalpøbben
  • ONSDAG 5. JULI

    12.00 Danseverksted med Suzanne Himmelblå
    13.00 Verksted:
    Den demokratiske lekeplassen
    14.00 Barnemiddag i Barnelavvoen
    18.00 På Karlsøy i Troms. Her skal vi bygge og her skal vi bo?
    20.00 Filmvisning:
    The Antifascists
  • TORSDAG 6. JULI

    12.00 Verksted: Den demokratiske lekeplassen
    13.00 Natursti: Sanking av spiselige planter og urter
    14.00 Barnemiddag i Barnelavvoen
    15.00 -17.00 The Pink – Ta deg en ROSA-pause i Sandvika med The Pink Lady.
    Stikkord: Landart, rosa ting, steinlim og herlig kreativ utfoldelse ute i naturen. (Sandvika)
    18:00 LA LUCHA SIGUE!
    Innledning og presentasjon om Latin-Amerikansk motstand og norske investeringer.
    20.00 Åpningseremoni på Galleri Carlsø
    med festivalkunstner Stig Olav Tony Fredriksson
    Performance: DARKMATTERS med CROTONIX
    Konserter: ALWANZATAR og JORDSJØ
    23.00 Nattkino:
    Awake. A Dream from Standing Rock
  • FREDAG 7. JULI

    12.00 – 15.00 PERFORMANCE & PLAY – UTFLUKT (Ta med vann og niste)
    12.00 Verksted:
    Den demokratiske lekeplassen
    14.00 Barnemiddag i Barnelavvoen
    14.00 RadioVerksted med Anne Gerd
    15.00 -17.00 The Pink – Ta deg en ROSA-pause i Sandvika med The Pink Lady.
    Stikkord: Landart, rosa ting, steinlim og herlig kreativ utfoldelse ute i naturen. (Sandvika)
    16.00 – 19.00 Hovedseminar:
    KAMPEN OM HAVET

    Les mer om programmet her

    19.20 One Family (Storscena)
    20.00 Elin Oskal & Bïerjen Maahkes (Storscena)
    20.45 Adam Nordin (Lillescena)
    21.20 Ande Somby (Storscena)
    21.45 Walesharkattacks (Lillescena)
    22.15 Nils Bech (Storscena)
    23.00 Ronny Loke (Lillescena)
    23.30 IM (Storscena)
    00.30 Ulf med Troillungan (Lillescena)
    00.50 Eliwagar (Storscena)
    01.30 DJ Sis Frøya (Lillescena)
    02.00 Bernard Briis Band (Storescena)
  • LØRDAG 8. JULI

    12.00 Verksted:
    Den demokratiske lekeplassen
    13.00 – 14.15 SEMINAR: Norske interesser og sosiale bevegelser i Mellom-Amerika
    14.30 – 17.00 SEMINAR: Queerfeministisk frigjøring fra Kurdistan til Sapmi
    14.00 Barnemiddag i Barnelavvoen
    15.00 PRESENTASJON – PERFORMANCE & PLAY
    15.00 -17.00 The Pink – Ta deg en ROSA-pause i Sandvika med The Pink Lady.
    Stikkord: Landart, rosa ting, steinlim og herlig kreativ utfoldelse ute i naturen. (Sandvika)
    16.00 Pønk for kidza
    17.00 CampingKompaniet – De tre små grisene (Barneteater)
    18.00 Åpning av Lekeplassen
    19.00 Likholmen – Stefan Sundström, Æ og Ingeborg Oktober (Kirkekonsert)
    20.00 Ohnesorg (Lillescena)
    20.30 Helgeland 8-bit Squad (Storscena)
    21.30 Nina Kvanmo (Lillescena)
    22.00 Radical Dance Faction (Storscena)
    22.50 Jennae (Lillescena)
    23.20 Hemmelig Sekt (Storscena)
    01.10 Green Lake (Lillescena)
    00.40 Oi Polloi (Storscena)
    01.30 LÜT (Lillescena)
    02.15 Karlsøy Prestegaard (Storscena)
    03.00 Nachspiel Sandvika med DJ Eldfot
  • SØNDAG

    13.00 Kirkekonsert:
    Lysets hymne – Stev etter Thor Gunnar med Ingvild Andersgaard